FAQ


Mis materjalist konitops tehtud on?

KOPS konitopsid on tehtud PET plastikust. See on enimlevinud plastik, mida kasutatakse vee ja karastusjookide pudelite, toiduainete jms pakendamiseks. PET plastik on ümbertöödeldav, sellest tehakse fliisi, põrandakatteid, fiiberjuhtmeid jms.

Miks te ei kasuta muud materjali? Looduses on niigi nii palju plastikut!

KOPS konitops on toodetud PET plastikust, kui inimene ei soovi seda enam kasutada, saab ta  topsi visata pakendite prügikasti ning see läheb ümbertöötlemisele. See plastik on tugev ja sellest tehtud konitopse on turvaline kasutada. Puidust topsid on kasutamiseks ohtlikud, kuna suitsukonid võivad need süüdata, samas metall on tugev, kuid toorainena hinnalisem. Sellest tulenevalt ei pruugi toode sedavõrd laialdaselt inimeste kasutusse jõuda. Samuti ei soovi me uut tootet arendada, vaid kasutada juba maailmas olemasolevaid pudelitoorikuid.

Võttes arvesse, et üks suitsetav inimene ostab ainult ühe konitopsi ja kasutab seda aastaid, siis ta mitte ei reosta loodust, vaid vastupidi- ühe plastikust topsiga annab ta suure panuse keskkonna suitsukonidest päästmisesse! Kui inimene ei soovi KOPS konitospsi enam kasutada, võib ta selle edasi kinkida, anda muul viisil taaskasutusse või suunata ümbertöötlemisse. Sellise vastutustundliku käitumisega annab iga indiviid panuse, et plastik ei jõuaks loodusesse.

See ei ole ju uus toode, see on pudelitoorik!

KOPS OÜ ei taha toota nö täiesti uut toodet. Paljudel juba olemasolevatel toodetel on kasutamiseks mitmeid võimalusi, nii ka pudelitoorikul. Konitopsi on mugav kasutada, ta on niiskus- ja põrutuskindel ning kork tagab selle, et topsist ei lekiks lõhna ega tuhka.

Kui kaua tops vastu peab?

KOPS konitops on väga tugev ja niiskus- ja põrutuskindel- see ei murdu, ega murene ning on kasutatav mitmeid aastaid.

Kas ma saan tellida konitopse enda ettevõtte logoga?

Jah,  KOPS konitopse saab ka teie ettevõtte bränginguga tellida. Selleks palume meiega ühendust võtta ja leiame sobiva lahenduse.

Kas koni peab enne topsi panekut ära kustutama?

Ohutus ennekõike! Kuigi põlev koni kustub hapniku puudumise tõttu topsi pannes ise ära, soovitame selle siiski turvalisuse eesmärgil ise ära kustutada.